Dla kota · kaczka
Kłaczek Kaczka Karma pełnoporcjowa dla Sterylizowanych Dorosłych Kotów
W świecie, w którym wiele karm wygląda podobnie, Kłaczek wyróżnia się autentyczną jakością – widoczną nie tylko w składzie, ale i w całej filozofii tworzenia.
- Hipoalergiczna
- Wysokobiałkowa
- Bez zbóż
- Bez wypełniaczy
od 9,99 zł
Ile karmy potrzebuje Twój kot?
Wpisz wagę — policzymy dzienną porcję i koszt.
Dawka z tabeli producenta na etykiecie. To wartości orientacyjne — waż kota co 2 tygodnie i koryguj porcję.
- Wysyłka w 48 h · InPost
- PayU, BLIK, przelew
- Odbiór osobisty: Wałbrzych, ul. Konopnickiej 16
Opis produktu
W świecie, w którym wiele karm wygląda podobnie, Kłaczek wyróżnia się autentyczną jakością – widoczną nie tylko w składzie, ale i w całej filozofii tworzenia. To karma dla opiekunów, którzy świadomie wybierają to, co najlepsze — bo chcą naprawdę karmić, nie tylko wypełniać miskę.
Karma Kłaczek produkowana jest w Wielkiej Brytanii w oparciu o innowacyjną technologię ekstruzji Wenger Thermal Twin, która pozwala na delikatną obróbkę surowców przy zachowaniu ich naturalnych właściwości odżywczych, gwarantując wysoką strawność i maksymalną przyswajalność.
Formuła oparta na 70% kaczki i ryb, w tym 26% świeżo przygotowanej kaczki oraz 4% świeżo przygotowanych sardynek (przed produkcją), delikatnie gotowanych w niskiej temperaturze, by chronić strukturę białka, naturalną smakowitość oraz biodostępność.
Bez mączek, produktów ubocznych czy wypełniaczy - wyłącznie pełnowartościowe składniki klasy premium.
Kaczka to smakowite, wysokoenergetyczne mięso, dobrze tolerowane przez większość kotów – także tych wybrednych lub z obniżonym apetytem.
Naturalnie obecny w mięsie kolagen wspomaga zdrowie stawów, skóry i sierści. Starannie dobrane superfoods oraz prebiotyki MOS i FOS wspierają układ trawienny, wzmacniają odporność i codzienną witalność.
Hipoalergiczna, bezzbożowa (grain-free), opracowana i zatwierdzona pod nadzorem weterynaryjnym.
To nie jest tylko skład.
To codzienna troska o zdrowie i dobre samopoczucie Twojego kota — oparta na wiedzy, jakości i odpowiedzialności.
Kłaczek. Bo żywienie ma znaczenie.
Skład karmy
- Świeżo przygotowana kaczka26%
- Suszony mintaj18%
- Suszona kaczka8%
- Suszony śledź8%
- Olej z łososia6%
- Świeżo przygotowane sardynki4%
- Inne składniki funkcjonalne30%
W tym: ziemniak, groch, soczewica, ciecierzyca, celuloza (2,5%), pulpa buraczana (2%), hydrolizowany sos z wątroby, minerały, fruktooligosacharydy (FOS, 460 mg/kg), mannanoligosacharydy (MOS, 120 mg/kg), zestaw wspierający stawy (glukozamina 175 mg/kg, metylosulfonylometan 175 mg/kg, siarczan chondroityny 125 mg/kg), suszona żurawina, ekstrakt z yucca (190 mg/kg)
Dodatki dietetyczne na kg
Witaminy
- Witamina A - 25096 j.m.
- Witamina D3 - 1731 j.m.
- Witamina E - 255 j.m.
Prowitaminy
- Tauryna - 2010 mg
- L-karnityna - 986 mg
Pierwiastki śladowe
- Cynk (jednowodny siarczan cynku) - 96 mg
- Żelazo (jednowodny siarczan żelaza (II)) - 72 mg
- Mangan (jednowodny siarczan manganu) - 29 mg
- Miedź (pięciowodny siarczan miedzi (II)) - 10 mg
- Jod (jodek potasu) - 3,7 mg
Aminokwasy
- Metionina - 2094 mg
- Lizyna - 500 mg
Zalecenia żywieniowe
Dawkę dziel na 2 posiłki i dopasuj do wieku oraz aktywności. Nową karmę wprowadzaj stopniowo przez ok. 2 tygodnie. Zawsze zapewnij dostęp do świeżej wody.
Najczęstsze pytania
Jaki jest skład karmy Kłaczek Kaczka?
Świeżo przygotowana kaczka 26%, Suszony mintaj 18%, Suszona kaczka 8%, Suszony śledź 8%, Olej z łososia 6%, Świeżo przygotowane sardynki 4%, Inne składniki funkcjonalne 30%. W tym: ziemniak, groch, soczewica, ciecierzyca, celuloza (2,5%), pulpa buraczana (2%), hydrolizowany sos z wątroby, minerały, fruktooligosacharydy (FOS, 460 mg/kg), mannanoligosacharydy (MOS, 120 mg/kg), zestaw wspierający stawy (glukozamina 175 …
Ile białka ma Kłaczek Kaczka?
Białko surowe: 44,5%. Energia metaboliczna: 375 kcal/100g. Pełne składniki analityczne znajdziesz w sekcji „Składniki analityczne” na tej stronie.
Jak szybko dotrze zamówienie?
Wysyłamy w 48 h roboczych — kurierem InPost lub do Paczkomatu. Karmy Kłaczek kupisz też na miejscu w naszych sklepach w Wałbrzychu (ul. Konopnickiej 16) i Kamiennej Górze (al. Wojska Polskiego 12).





